top of page

905 Weekend OB

quicksilver-activ-905-weekend tan.jpg

905 Weekend, 9 m. boyunda stil, güç ve konforun bir arada olduğu modeldir. 10 kişinin denizde vakit geçirebileceği, iki ayrı kabin ve banyonun yer aldığı elegan bir teknedir. 905 Weekend modelinin dıştan takma ve kuyruklu olmak üzere iki ayrı versiyonu bulunmaktadır. Dıştan takma modellerde tek ve çift motor seçeneği vardır.

805 Sundeck

quicksilver-activ-805-sundeck-tan.jpg

7-8 m. boylarında, performans ve konforun mükemmel kombinasyonunu arıyorsanız, 805 Sundeck sizin tekneniz. Güneşten maksimum yarlanabileceğiniz, keyifli seyir konforu sağlayan ve su sporu aktivitelerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir dizayna sahip. 9 kişi ağırlayabileceğiniz teknede, 4 yetişkin için konaklama alanı mevcut.

Detaylar

905 Weekend IB

quicksilver-activ-905-weekend-ib-inboard

905 Weekend, 9 m. boyunda stil, güç ve konforun bir arada olduğu modeldir. 10 kişinin denizde vakit geçirebileceği, iki ayrı kabin ve banyonun yer aldığı elegan bir teknedir. 905 Weekend modelinin dıştan takma ve kuyruklu olmak üzere iki ayrı versiyonu bulunmaktadır. Dıştan takma modellerde tek ve çift motor seçeneği vardır.

875 Sundeck

quicksilver-activ-875-sundeck tan.jpg

875 Sundeck çıtayı yükseltiyor. Ya da şöyle söylemeliyiz: Daha geniş güneşlenme alanı ister misiniz? Kategorisindeki en büyük güneşlenme alanına sahip teknedir. Öyleyse bir adım daha ileri gidelim ; güneşte vakit geçirmek ve teknede barbekü yapmak için 12 kişiyi davet edebilirsiniz.  Kabinde ki 4 kişilik yatak alanı sayesinde, arkadaşlarınız yatıya bile kalabilirler.

Quicksilver.png

755 Weekend OB

quicksilver-activ-755-weekend-outboard-t

Sportif, kendi boyutlarında çok geniş ve tam bir aile teknesi olan 755 Weekend, onunla denizde olmak için zaman yaratma arzunuzu ateşleyecek. Dokuz kişilik kapasiteye sahip olan teknede, geniş mutfaklı yemek alanı, aileniz ve arkadaşlarınızla geçirilen anları özel kılar. Başta ki geniş yatak alanı ve kapalı tuvalet, yatağa dönüşebilen yemek alanı ve onun altındaki yatak alanı ile konforunuzu arttırmak için tasarlanmış. Tekne içten veya dıştan motor konfigürasyonu ile sunulabiliyor.

Detaylar

755 Cruiser

quicksilver-activ-755-cruiser tan.jpg

755 Cruiser günlük geziler veya hafta sonu tatili için tam aradığınız teknedir. Derin havuzluğu ve ön camı sizi ve misafirlerinizi sürüş sırasında güvende ve serpinti almanızı engelleyerek kuru tutar. Kabinin geniş pencereleri, 7 metrelik bir teknede bulabileceğiniz en geniş panaromik görüntüyü sağlar. Havuzluk alanı 3 konfigürasyon sunar ve opsiyonlar size teknenizde istediğiniz konforu yakalamanız için yardımcı olur.

Detaylar

805 Cruiser

quicksilver-activ-805-cruiser-tan.jpg

805 Cruiser, detaylardaki farkları ile dikkat çekiyor. İyileştirme, güç, güvenlik ve konfor, bu yeni teknemizde takdir edeceğiniz önemli unsurlardır. 400 bg.’ye kadar motor takılabilen tekne, 9 kişilik misafir ağırlayabileceğiniz, günlük gezinti, spor ve eğlence amaçlı kullanıma uygundur. 805 Cruiser, 4 kişilik yatak alanı ve kapalı banyosu geceleme olanağı sağlarken, su üzerinde de konforlu bir performans sunar.

Detaylar

755 Sundeck

quicksilver-activ-755-sundeck-tan.jpg

7 metre üzerindeki tekne segmentinde performans, konfor ve çok yönlülüğün mükemmel birleşimi olan Quicksilver’in 755 Sundeck modeli; güneş, konfor ve keyifli yolculuklar düşünülerek tasarlandı. Activ 755 Sundeck, geniş güneşlenme alanları, konforlu seyir imkanı ve su sporu olanakları ile teknesini çok yönlü kullanmak isteyenlerin teknesi. Sekiz kişiye kadar günlük seyir alanı sunan 755 Sundeck, iki kişilik rahat bir kabin alanına sahip.

Detaylar

755 Open

quicksilver-activ-755-open tan.jpg

755 Open, şık dizaynı, güçlü karinası, performansı ile muadillerinden ayrışıyor. 8 kişilik birbirinden bağımsız iki oturma alanı, marin tuvalette eklenebilen çift kişilik kabin alanı, bimini tente, mutfak ünitesi, su kayağı demiri gibi opsiyonları ile size konfor ve sürüş keyfi sağlar.

Detaylar

675 Sundeck

quicksilver-activ-675-sundeck-1-aa.jpg

Activ 675 Sundeck, 200 hp'ye kadar Mercury dıştan takma motorla konfigüre edilebilir. Teknenin baş tarafındaki geniş güneşlenme alanı, yüksek küpeşte, akıllıca yerleştirilmiş el tutamakları ve yüksek vardevela sayesinde, teknenin güvertesinde rahatça hareket edebilirsiniz. Dümen alanındaki geliştirilmiş cam, görüş açınızı iyileştirirken, serpintiyi ve rüzgarı engeller.

Detaylar

605 Bowrider

quicksilver-605-bowrider-1-77.jpg

605 Bowrider daha geniş ve uzun olarak tekrar dizayn edildi. Size daha fazla yaşam alanı oluşturuldu. Üstelik uzak yerleri keşfetmek için artık daha büyük yakıt tankınız var.

Detaylar

675 Weekend

quicksilver-activ-675-weekend-1-a9.jpg

675 Weekend serisinin en kompakt modelidir. Römork ile taşıyabileceğiniz, marina da kolayca yer bulmanızı sağlayacak ölçülere sahip bir modeldir. 8 kişi kapasiteli bu tekne de 2 kişi geceleyebilir.

Detaylar

675 Open

quicksilver-activ-675-open-10-60.jpg

675 Open baş döndürücü, sportif ve dinamik bir dizayna sahip. 8 kişi seyir yapabileceğiniz tekne, 200 hp. motor ile seri bir kalkışı çok rahat yakalıyor. 675 Open modelinin en popüler opsiyonu olan Smart Paket, denizde ihtiyacınız olan bir çok opsiyonu içermekte.

Detaylar

605 Open

quicksilver-activ-605-open-9-bc.jpg

605 Open sizi memnun etmek için tasarlandı. Teknenin konfor, ergonomi ve fonksiyonel dizaynı, arkadaşlarınızla tüm günü, balık tutarak, su sporları yaparak, gezerek, güvertede dinlenerek, kısaca eğlenerek yaşamanızı sağlıyor. 7 kişiyi ağırlayabileceğiniz tekneye maksimum 150 hp. motor takılabiliyor.

Detaylar

675 Cruiser

quicksilver-675-cruiser-1-1-8b.jpg

Geniş yaşam alanları teknede ki konforunuzu ve hareket alanınızı arttırır. Kamaradaki çift kişilik yatak, kapalı banyo, ergonomik dümen alanı, birbirinden bağımsız ve fonksiyonel güneşlenme ve oturma alanları teknenin öne çıkan dizayn unsurları.

Detaylar

605 Sundeck

quicksilver-activ-605-sundeck-6-54.jpg

605 Sundeck, daha dinamik bir tasarım ve iyileştirilmiş işlevsellik ile inşa edildi. Günlük seyirlerinizi, su sporlarını, eğlenceli aktivitelerinizi yapabileceğiniz 605 Sundeck modelinde 7 kişiyi ağırlayabilirsiniz. 150 hp. ye kadar motor ile konfigüre edebileceğiniz teknenin kabin alanı iki kişinin geceleyebileceği kadar geniş bir alana sahip.

Detaylar

555 Cabin

quicksilver-activ-555-cabin-1-c0.jpg

555 Cabin temelde sizin teknede sevdiklerinizle keyifli zamanları paylaşmanız için tasarlandı. İsterseniz havuzlukta güneşlenin, isterseniz bimini ile güneşten gölgelediğiniz güvertede kitap okuyun ya da sevdiklerinizle sohbet edin, serinlemek için buzdolabınızdan çıkardığınız içecek ile serinleyin veya 4 hoparlöre bağlı müzik sisteminde en sevdiğiniz şarkıyı dinleyin.

Detaylar

675 Bowrider

quicksilver-activ-675-bowrider-2-1-f7.jp

675 Bowrider denize dokunmanızı sağlayacak mükemmel bir teknedir. Tekne 7 kişi ile seyir yapılabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Teknede ki her nokta konforunuzu arttıracak şekilde tasarlanmıştır.

Detaylar

605 Cruiser

quicksilver-activ-605-cruiser-1-35.jpg

Bildiğiniz gibi daha büyük bir tekne daha güvenli bir teknedir. Geniş yüzme platformu denize inip, denizden güverteye çıkmak için kolaylık sağlar. Yüksek ve derin güverte teknedeki çocukların rahatça ve güvenle dolaşabilmesine olanak sağlar.

Detaylar

555 Bowrider

quicksilver-activ-555-bowrider-1-63.jpg

Quicksilver teknelerinde güvenlik önceliktir. Bu nedenle bowrider modellerinde, derin güverte, yüksek küpeşte, el tutamakları düşünülmüştür. Bu nedenle yetişkinler ve çocuklar teknenin içinde rahatça hareket ederken, kendilerini güvende hissederler.

Detaylar

555 Open

quicksilver-activ-555-open-1-d9.jpg

555 Open, balık gezileri ve dinlendirici seyirler için ortadan konsollu tekne arayanlar için ideal bir modeldir. 6 kişilik model, 115 hp. e kadar Mercury motorla konfigüre edilebiliyor. Teknenin zarif tasarımı ve akıllı alan kullanımı herkese bir şeyler sunuyor.

Detaylar

505 Cabin

quicksilver-activ-505-cabin-1-cb.jpg

505 Cabin, orta konsollu teknede kendi boyundaki en iyi seyir performansına sahiptir. Tekne gerçek anlamda çift kişilik bir kabin alanına sahiptir.  Yenilenmiş dizaynı ve geniş aksesuar seçenekleri ile 5 m. boyundaki bu tekne sizi çok şaşırtacak.

Detaylar

505 Open

quicksilver-activ-505-open-5-8c.jpg

505 Open ile tüm gün denizde olmak isteyeceksiniz. Bazen balık tutmak için, bazen biraz dinlenmek için, bazen de her ikisinden biraz. 5 m. boyundaki 505 Open, pratik, ergonomik ve konforlu.

Detaylar
bottom of page